SPAM

1. Nie wchodzę na blogi, które mnie nie zainteresują, więc nie licz że akurat wejdę na Twoj :) Przepraszam
2. Nie zostawiłeś śladu pod moim rozdziałem, twój komentarz od razu zostanie stąd usunięty i nie zareklamujesz się dla innych na tym blogu.

7 komentarzy:

 1. http://jasne-pieklo-ciemne-niebo.blogspot.com
  Dwie dziewczyny. Każda myśli, że jest normalna i wychowała się tam, gdzie powinna być. Żadna nie ma pojęcia o prawdziwym życiu.
  Zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Destiny jest typową szarą myszką. Najważniejsi w jej życiu są przyjaciele, do których należy między innymi Tommy, trenujący boks od młodości. Wydaje się, że jest w tym najlepszy, ale przegrywa walkę w dość brutalny sposób. Na tyle, że sędzia powinien ją przerwać, ale tak się nie stało.
  Okazuje się, że jego przeciwnikiem był Harry Styles, nowy uczeń szkoły, do której uczęszcza Destiny. Chłopak zaczyna się nią interesować, ale ta jest do niego zrażona na tyle, że nawet nie ma ochoty z nim rozmawiać. Kiedy jednak ten grozi, że przy następnej walce jeszcze bardziej skrzywdzi jej przyjaciela, dziewczyna nie jest już tak pewna swojej odmowy.
  Czy Harry przekona ją do spotkania?
  Co jednak, jeśli zainteresowanie Harry'ego nie jest bezpodstawne?
  Czy miał miał powód, aby pobić Tommy'ego?
  W końcu wszystko ma drugie dno...

  Zapraszam do czytania Fool In Love | foolinlove-fanfiction.blogspot.com

  ps. lecę czytać dalej, kocham to ff, dziewczyno!

  OdpowiedzUsuń
 3. Historia opowiada o niespodziewanej miłości, rozstaniu, przyjaźni, śmierci bliskiej osoby i o czymś więcej. Ale o czym ? Miranda spokojna dziewczyna, nie ma zbytnio problemów. Mająca kilku przyjaciół w tym Lucasa - chłopak, który zakochuje się w niej bez pamięci, chce za wszelką cenę ją zdobyć, Angelę - plotkarkę i najlepszą przyjaciółkę Miri, Luke'a oraz Shannon - balangowiczka, kocha być w centrum uwagi, jest przyjaciółką Mirandy, Lucasa i Angeli. Z czasem paczka rozpowszechnia się o nowe osoby : Jackie, Kim, Kate, Matta - chłopaka Angeli, Douglasa - chłopaka Shannon, Heidi, Skyler i wiele innych osób. Dziewczyna będzie musiała wybrać miłość swojego życia : starego dobrego przyjaciela czy znanego piosenkarza, który raz ją stracił.
  Kogo wybierze ? Czy wszyscy będą zadowoleni ?
  http://story-is-my-life-away.blogspot.com
  +
  wykonuje zwiastuny
  ps. lecę skomentować twoje ff

  OdpowiedzUsuń
 4. Jasmine Hayes to 21 letnia dziewczyna , która z powodu choroby ojca musi zatrudnić się w domu bogatego biznesmena i jego kapryśnej dziewczyny. Nie jest jej łatwo , tym bardziej że Tomilson wyraźnie ją uwodzi. To tego dochodzi jego dziewczyna , która zmienia się z miłej w wredną księżniczkę. Jasmine robi wszystko aby przetrwać jakoś rok , czyli czas kiedy obowiązuje ją umowa. Dziewczyna jednak się nie podaje bo wszystko co trudne trzeba przeżyć.
  Zapraszam na
  http://loverapture.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. http://love-zaynmalik-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. http://harry-styles-love-in-the-rain.blogspot.com/

  Deszcz - najprościej mówiąc woda w postaci kropel spadająca na ziemię. Dla innych - utrudniające życie zjawisko. Dla niego - chwila westchnienia, odreagowanie od świata. Dla niej - nowy przyjaciel, który przyniósł coś zupełnie innego i dotąd nieznanego. Historia o dwójce przypadkowych osób, które połączyła najzwyklejsza w świecie sytuacja, w zupełnie niecodzienny sposób.

  OdpowiedzUsuń
 7. Adres: http://25dwma.blogspot.com/

  Wszystko zaczyna się od zranienia, złości i pochopnych decyzji. Na Sam, która zmaga się z problemami finansowymi, spada wielki problem i życiowy dylemat. Dziewczyna ma zapłacić odszkodowanie za nieumyślne uszkodzenie czyjejś własności, jednak właściciel- brązowooki nieznajomy, postanawia przyjąć zapłatę w innej formie. Od tego zdarzenia, wszystko zmieni się w życiu obojga z nich.

  OdpowiedzUsuń